פנל מבודד

עד לפני שנים לא רבות האופציה היחידה כמעט היתה  בנייה באמצעות בטון. אז נכון, תמיד היתה את האופציה לבנות בעץ אך לעץ יש את החסרונות שלו, ולא משנה אם היה מדובר על בית, חנייה, סגירת מרפסת או תוספת בנייה כלשהיא היא היתה מתבצעת בשיטה המסורתית. היום יש כבר שיטה שהולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר והיא הבנייה הקלה, בנייה באמצעות פנל מבודד אשר לא רק עונה על צרכי הבנייה אלא יש לו גם יתרונות שאין לבנייה הקונבנציונאלית. הנה כמה מאותם יתרונות של הפנל הזה ושל בנייה באמצעותו, יתרונות שכדאי מאוד לקחת בחשבון רגע לפני שסוגרים על קבלן או על אנשי מקצוע לבנייה.

בידוד מחום ומקור

פנל מבודד כשמו כן הוא, הוא עשוי מאלומיניום תרמי ובתוכו יש חומר בידוד, מה שרלוונטי מאוד לחום או לקור. בישראל יש ימים חמים מאוד בקיץ ואי אפשר לעבור אותם ללא מזגן או לפחות מאוורר, אך כשמדובר על בנייה קלה עם פנלים מבודדים קל יותר לעבור את הקיץ ולעבור אותו בלי חשבון חשמל מנופח מידי בגלל מזגנים או מאווררים. כך גם בחורף, לא צריך לעשות שימוש בלתי נגמר בתנורים ובמפזרי חום ואפשר ליהנות מהבידוד ששיטת בנייה זו מספקת. מעבר לחסכון בחשמל יש כמובן גם את היתרון הירוק מכיוון שגם צורכים פחות אנרגיה וגם הבנייה מתבצעת מחומרים ידידותיים יחסית לסביבה.

בידוד מרעש.

כמה פעמים ישבנו בבית ונאלצנו לשמוע שוב את הצרחות של הילדים של השכנים? כמה פעמים לא הצלנו לישון בגלל בנייה שמתבצעת קרוב לבית שלנו? מי שמחפש את השקט או השקט היחסי לבנייה המקובלת, פנל מבודד ייתן לו את הפתרון. עם פנל כזה הסאונד הרבה יותר חלש ואפשר ליהנות משקט עם המשפחה בתוך הבית, ואפשר לתת לילדים לשחק בחוץ גם כשרוצים לישון בלי להשתיק אותם כל הזמן.

בנייה מהירה

מי שבנה בית יודע שזה פרויקט די מורכב, פרויקט שמצריך לא מעט כאב ראש אך גם לוקח לא מעט זמן… בנייה קלה עם פנלים מבדדים היא מהיר הרבה יותר וכך ניתן להיכנס מהר יחסית לבית כמו גם לחסוך הוצאות כמו שכירות וכדומה.

מחיר נמוך יותר

בנייה קלה ברוב המקרים או לפחות בכל מה שקשור לשלד של הבית היא זולה יותר. בניית בית מצריכה תקציב לא קטן, תקציב שבדרך כלל מלווה אותנו כעשרים שנה ואם נבחר בבנייה קלה נוכל לחסוך לא מעט.

חומרים לבנייה קלה רק בע. מעין תעשיות בע"מ!

אם אתם צריכים פנל מבודד בכמויות קטנות או גדולות לכל מטרה שהיא, בע. מעין תעשיות בע"מ תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. איכות ללא פשרות ושירות מקצועי שאין כמוהו יחכו לכם, ואתם תרגישו מיד שאתם בידיים טובות.