נורות לד לבית

כולנו שמענו על המושג נורות לד לבית אך לא כולנו יודעים בדיוק על מה מדובר. אנחנו כאן כדי לנסות לעשות מעט סדר בדברים וללמוד מהי בעצם תאורת לדים. לאיזה חלל בבית נוכל להשתמש באותה התאורה כמו כן נבדוק האם ישנן גם נורות לד לגינה.

אור יקרות במחיר זול

תאורת לד היא תאורה המבוססת על טכנולוגיה חכמה במיוחד אשר מעניקה לנו תאורה איכותית במיוחד תוך חיסכון משמעותי בעלויות הצריכה של החשמל, בתחזוקה שלה ובאנרגיית הקירור תוך שאנחנו נהנים גם מאורך ימים פנומנלי של חיי הנורה. אז נכון שהרכישה הראשונית של  נורות לד לבית לא תהיה כל כך זולה בהשוואה לשאר סוגי הנורות הרגילות אשר בהם השתמשנו עד היום. אך הוכח מעבר לכל ספק כי כדאי מאוד להשקיע באותם נורות כדי ליהנות משלל היתרונות של הנורות הללו.

נורות לד לבית – כל היתרונות

למה כל כך כדאי לשלם על נורות לד לבית את המחיר היקר שלהם ביחס לנורות הרגילות?

נמנה להלן רשימה של יתרונות אשר מהם נוכל ליהנות אם נבחר להתקין בבית את נורות הלד.

  • פליטת חום זניחה – כידוע כל נורות החשמל פולטות חום. יש כאלה יותר ויש כאלה שפחות אך אי אפשר להתעלם מהעובדה הזו כי הנורות כולן פולטות חום ברמה כזו או אחרת. לעומת זאת פליטת החום של נורות הלד הינה זניחה עד אפסית ממש.
  • נורות שאינן פולטות קרינה – כל הנורות הרגילות פולטות קרינה שעשויה לגרום לפגיעות שונות. נורות הלד אינן פולטות קרינה כלשהי העשויה לגרום לזיהומים או פגיעות שונות.
  • נורות בטוחות לשימוש – נורות לד לבית הן נורות בטוחות לשימוש בהשוואה לכל סוגי הנורות האחרות הקיימות בשוק התאורה.
  • נדלקות מהר – נורת הלד נדלקות מיד כאשר אנחנו לוחצים על המתג. שלא כמו בפלורוסנטים הרגילים שם ישנה ההצתה האיטית.
  • שימוש תכוף אינו מקצר את ימיה של הנורה – בנורות רגילות ישפיע השימוש התכוף על אורך חיי הנורה. בנורות לד ניתן להשתמש באופן שכיח ותכוף בנורה והדבר לא ישפיע על אורך חייה של המנורה.
  • חיבור תואם לנורת ליבון – אם יש לכם בבית נורות ליבון ואתם רוצים להחליף אותם לנורות לד – אין בכך כל בעיה. מבחינה טכנית ניתנות נורות הלד לחיבור שתואם את בסיסי החיבורים של התאורה הקונבנציונאלית כך שאין כל מניעה להחליף את נורות הליבון לנורות לד.

אצל רזיאל תאורה תוכלו למצוא נורות לד לסלון, נורות לד קטנות למטבח או לחדר האמבטיה כמו כן נורות לד לגינה או לכל חלל חיצוני אחר. שווה להשקיע בהחלפת כל הנורות בבית למרות המחיר שהוא יחסית יקר כאמור – ביחס לנורות הקונבנציונאליות אך תמורת ההשקעה תיהנו מהוזלה משמעותית בצריכת החשמל החודשית. אתם תראו את זה כבר בחשבון החשמל הבא.