מה זה קידום אורגני

אחת הבעיות של לא מעט בעלי עסקים ובעלי מקצוע היא, לא פעם הם מתקשים להתמודד עם תהליכים ארוכי טווח. הקושי הזה הוא הגיוני מאחר והם משקיעים כסף, הם מעוניינים בתוצאות כאן ועכשיו, הם לא רוצים לחכות עם התהליך עד שהוא יבשיל.

דוגמא אידיאלית לכך אפשר למצוא בכל מה שקשור לקידום אורגני בגוגל. עסקים רבים, מעדיפים לא פעם, לוותר על הרעיון של קידום כזה ובוחרים מיד באופציה של קידום ממומן. הרי פרסום בגוגל יכול לאפשר לקבל תוצאות מהירות יותר, פרסום וחשיפה מיידית. הבעיה היא, זה לא מביא לתוצאות לטווח הרחוק.

בשביל ליהנות מתוצאות לטווח הרחוק, צריך להבין מה זה קידום אורגני ומה היתרונות שלו על פני קידום ממומן. נכון, שבמסגרת פרסום ממומן בגוגל אפשר לקבל חשיפה מיידית, הבעיה היא שמרבית הגולשים לא בהכרח מקליקים על מודעות גוגל וכן העלויות החודשיות הן הרבה יותר גבוהות מאשר קידום אורגני. מה עוד שבמסגרת קידום אורגני, האתר עצמו נהנה מתהליך אופטימיזציה הרבה יותר יעיל, מה שמשדרג את האתר, הן עבור בעליו והן עבור הגולשים.

התשובה לשאלה מה זה קידום אורגני נשארת זהה כל הזמן, מה שמשתנה הם הכללים, במילים אחרות, במהלך השנים יכולנו ואנחנו עדיין יכולים לראות כיצד גוגל מעדכנת את הכללים של הקידום כך, שכל מי שמתעסק בתחום אמור לדעת כיצד לעבוד על קידום האתר בצורה נכונה. כל שינוי שנעשה מיועד לשם כך שהאתר יהיה הרבה יותר רלוונטי לגולש, חווית הגלישה בו תהיה גבוהה ויהיה ניתן להפיק ממנו יותר תועלת.

קידום אורגני הוא הכלי העיקרי דרכו אפשר לקדם אתרים בגוגל, להבדיל מקידום ממומן נניח, אשר נחשב אומנם אפקטיבי ברמות שונות אך הוא לא משפר בהכרח את האתר ולא יוצר ערך נוסף. נכון שהמסגרת של קידום אורגני היא תהליך בסופו של דבר, אך היא תהליך שכל אתר צריך לעבור ובצורה אפקטיבית בשביל שהוא יקבל חשיפה גדולה לטווח הארוך ולאורך זמן. זאת להבדיל מקידום ממומן, שמתייחס יותר לטווח הקצר.

אם אתם רוצים לדעת מה זה קידום אורגני, אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת מדיה גרופ מתמחה בקידום אתרים ובפרט בכל התחום של קידום אורגני. ניתן לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בתחום. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. פנו אלינו עוד היום בטלפון או במייל.

2 תגובות בנושא “מה זה קידום אורגני”

  1. חברים יקרים
    אם המאמר הזה עשה לכם חשק ואתם רוצים ליהנות בלי דאגה כמו נמר אמיתי תנסו את קמגרה. ג'ל מומלץ לשיפור באון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.