איתור שיחות חסויות

כמה פעמים קרה שיצרו איתכם קשר מטלפון חסוי ולא ידעתם מי זה? אז באופן רגיל, ייתכן וזה לא מפריע לכם. או שאתם לא עונים, או שאתם עונים וממהרים לנתק, ייתכן שאתם עונים ושוכחים מהשיחה במהלך היום. אך יש מקרים בהם שיחות ממקור חסוי יכולים להיות מאוד בעייתיים ולכן חשוב לדעת שקיים מנגנון של איתור שיחות חסויות.

לפני שנסביר מתי זה יכול להיות בעייתי וכיצד ניתן לאתר שיחות חסויות, צריך לומר נכון שיש אפליקציות שמאפשרות לנו לדעת מי התקשר, אך הן יכולות לעזור במקרים נקודתיים, לא באופן רחב, לא אם המתקשר יעשה הכל בשביל שלא נדע מהיכן הוא מתקשר אלינו, בוודאי לא אם מדובר בגורם מתוחכם שיעשה הכל בשביל שלא נוכל לאתר אותו.

שיחות חסויות יכולות להיות בעיה כשמדובר במקרים של שיחות איום, שיחות בהן המתקשר מעוניין להשיג מאיתנו מידע או להעביר לנו מידע ועוד. מדובר על מקרים ייחודים, גם אם נדמה לנו שאנחנו מכירים מקרים כאלה רק מהסרטים, הרי שזה לא מדויק, הם קיימים גם במציאות וזה יכול להיות מאוד מפחיד ולא נעים. דוגמא קלאסית לכך הן שיחות הטרדה. אנשים מתקשרים לאנשים אחרים ומטרידים אותם בטלפון בצורות שונות. אלו יכולות להיות שיחות שאין דבר מאחוריהן, אך הן יכולות גם להיות שיחות בעלות משמעות קשה. לכן חשוב לאתר את המתקשר מבעוד מועד.

איתור שיחות חסויות יכול להתבצע דרך המשטרה, אך מי שלא רוצה לערב אותה, יכול לפנות לחוקר פרטי שיבחן את הנושא. יש מקרים בהם נעדיף שלא נערב את המשטרה בשביל לא לעורר עניין ציבורי. חוקר פרטי ישמור על דיסקרטיות ולא יגלה דבר.

איתור שיחות חסויות יתבצע דרך מחשבים וטלפונים, במטרה לאתר את מקור השיחה, ייתכן מאוד שהשיחות יתבצעו דרך כלים ומערבלים שונים שיפנו את החוקר אל מקורות שונים עד שימצא את המקור האמיתי שלה. מן הסתם, בשביל לבצע איתור שיחות חסויות, חייבים להשתמש בכלים טכנולוגיים מתקדמים ואטרקטיביים, כלים מתוחכמים שמאפשרים להגיע אל מקור השיחה כמה שיותר מהר.

לגורם הזמן יכולה להיות כאן משמעות, בוודאי אם מדובר בשיחות איום, הטרדה או שיחות סחיטה למשל. במקרים אלו, חייבים לאתר את המתקשר כמה שיותר מהר ולחשוף אותו, לפני שהאיום שלו יעבור ממילים למעשים. לכן הניסיון של חוקר פרטי והכלים שעומדים לרשותו הם משמעותיים, אחרת הוא לא יוכל להגיע אל תוצאות שיעזרו לנו.

אם אתם מחפשים משרד חקירות שמתמחה באיתור שיחות חסויות, זה הזמן לפנות אלינו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד, משרד חקירות עורב עומד לרשותכם ומציע לכם את כל השירותים הנדרשים בתחום של חקירות פרטיות כולל איתור שיחות חסויות ממקורות שונים. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע בנושא.